Okna do plochých střech

Okna do plochých střech představují poslední trend v moderním stavebnictví a to svým designem i funkčností. Jejich hlavním úkolem je přinést do místnosti tolik světla, kolik je jen možné.

Z čeho jsou vyráběna okna do plochých střech?

OKPOL okna pro ploché střechy mají vysoce tepelně izolační vlastnosti, jsou
bezúdržbová a jednoduše se ovládají. A co víc, jsou neuvěřitelně odolná proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Použitý PVC materiál dělá z oken úžasně praktický stavební prvek – který nevyžaduje žádnou údržbu. Díky dodatečné PU výplni komor v PVC profilu se zvyšuje teplo ve vašem podkroví

Typy oken pro ploché střechy

Nabízíme okna pro ploché střechy s elektrickým otevíráním, neotvíravá (fix), vybavená s LED osvětlením, s pochozím zasklením. Naše SpherLine řada je pak první okno se sférickým světlem přicházejícím ze střechy.

Jaký je požadovaný úhel sklonu střechy pro správnou montáž?

Okna lze namontovat do střech se sklonem od 0° do 15°. Úhel montáže
však záleží také na modelu okna. Například okno řady „Spherline“ je možné instalovat do zcela ploché střechy(0°), protože tvar zasklení – kopule odvede bezpečně vodu mimo.
V případě modelů bez konvexního skla doporučujeme montáž do střechy se sklonem min. 2°. Mějte na paměti, že dešťová voda se může hromadit na skle, což ovšem není vadou výrobku. Čím větší je úhel sklonu střechy,
tím menší je pravděpodobnost výskytu vody na skle.

Zobrazení jediného výsledku

TOP